V případě, že konvenční řešení nejsou dostatečná.
Technologie kompetence laserové svařování

Laserové svařování se používá především pro svařování materiálů, které musí být spojeny s vysokou svařovací rychlostí, úzký a tenký tvar svaru a nízké tepelné deformace. Svařování laserovým paprskem se obvykle provádí bez přidávání přídavného materiálu.

Laserový paprsek je soustředěn optickým systémem. Povrch obrobku v místě spoje, tedy spáry mezi svařovanými součástmi, se nachází v bezprostřední blízkosti ohniska optického systému (v ohnisku).
Rozlišuje se mezi svařováním s hlubokým průvarem a metodou povrchového svařování.

Nezávisle na způsobu vzniku paprsku (vlákno, disk nebo dioda) s cílem o dosazeni optimálního svařovacího vybavení Vám odborně poradíme s orientaci na řešení. Vypracujeme s vámi koncepci řešení od vývoje svařovaných dílu až k dodávce hotového stroje.

Na základě konceptů a taktovacího času pro vás vypracujeme řešení, které můžeme kombinovat robotické pracoviště stejně tak platformu speciálních portálových svařovacích lisů.

Nabízíme svařovací systémy na klíč, včetně svařovacích zdrojů, odsávání, manipulace a dopravy dílů, komplexních svařovacích přípravků.

Nechte se přesvědčit našimi koncepty.