Zvolte prosím požadované servisní program:

Náhradní díly
Údržba
TeleServices
Školení
ct Servis

Stroje nedrží pevnou pracovní dobu a výrobní odstávky jsou nepředvídatelné a nerentabilní. Proto společnost conntronic vyvinula různé servisní programy.

Náhradní díly

Ať při při údržbě nebo servisu je nutné zredukovat prostoje zařízení a strojů na minimum. Poradíme vám ohledně optimálního předzásobení náhradními díly a díly podléhajícími rychlému opotřebení a zásobíme vás vysoce kvalitní komponenty. 

 
Údržba

Vysoká míra disponibility zařízení a nízké prostoje zařízení jsou základem pro maximalizovanou produktivitu vašeho zařízení. Abyste si to zachovali, musíte součásti zařízení pravidelně podrobovat údržbě a včas vyměňovat díly podléhající rychlému opotřebení. My se postaráme o to, aby byly tyto údržby naplánovány a prováděny podle vašich představ v opakujících se cyklech a bez komplikací.

 
TeleServices

Produktivita vašeho zařízení nám leží na srdci. Bez ohledu na to, zda je nutné naprogramovat malé změny do procesu zařízení nebo provést analýzu kvůli prostojům zařízení, naši technici vám poskytnou podporu s optimalizovanými náklady prostřednictvím údržby na dálku - bez ohledu na to, kde ve světě se vaše zařízení nachází.

 
Školení

Úroveň vědomostí vašich zaměstnanců je nesmírně důležitým kapitálem, abyste váš výrobní proces mohli udržovat konstantně optimalizovaný. Kromě školení k zařízení poskytujeme pro váš personál i školení z oblasti teorie a praxe. Profitovat přitom můžete i z našeho vybavení orientovaného na praxi, které se nachází v našem tec-centru. Na požádání můžeme vaše zaměstnance školit i ve vašem závodě.

 

Servis

Gerda Simlacher

+49 (0) 821 / 54 32 24 - 59

Kontaktujte mě emailem

Náhradní díly

Sieglinde Müller

+49 (0) 821 / 54 32 24 - 53

Kontaktujte mě emailem